Paslaugos

Pakavimas

Kartais pakavimas gali būti labiau keliantis stresą nei pats kraustymasis. Tuomet pagalba iš šalies yra tai ko Jums reikia. Pakavimo darbus mes galime atlikti už Jus, netgi daug geriau negu Jūs patys, kadangi supakavę ir išpakavę įvairius daiktus esame daugybę kartų.

Siūlome įvairias pakavimo paslaugas ir medžiagas, atitinkančias jūsų poreikius.

Pasirinkite, kuris pakavimo lygis Jums reikalingas. Jei nesate tikras, kuris paketas jums reikalingas, skambinkite mums ir mes mielai atsakysime į jūsų klausimus.

Pilnas paketas

Šis paketas tiems, kurie tikrai nekenčia pakavimo. Jums nereikės nieko daryti! Mes atvyksime ir atsargiai supakuosime visus Jūsų daiktus. Mes turime visas reikiamas pakavimo medžiagas: dėžes, lipnią juostą, pakavimo popierių ir t.t. Taip pat galėsime viską išpakuoti ir išsivežti panaudotą pakuotę utilizavimui.

 

Pavienių daiktų pakavimas

Jūs planuojate susipakuoti didžiąją dalį daiktų patys, bet yra keletas nepatogių daiktų, dėl kurių pakavimo jūs tiesiog nesate tikri, kaip teisingai supakuoti ir ar bus tikrai saugu. Ši pakavimo paslauga kaip tik jums. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pranešti mums ką norite supakuoti. Mes atsivešime visą reikiamą pakuotę ir supakuosime tik tuos daiktus, kuriuos Jūs nurodysite.

KĄ JŪS GAUNATE PASIRINKĘ PERKRAUSTYMĄ SU BSC REMOVAL

100% PATIKIMUMĄ

DARBŲ ATLIKIMĄ LAIKU

SAUGŲ PERKRAUSTYMĄ

PROCESO KONTROLĘ