Paslaugos

Tarptautinis perkraustymas

Jei ketinate kraustytis į užsienį, jums be abejonės iškils daugybė klausimų apie naują persikraustymo vietą ir kaip ten persigabenti Jums svarbius daiktus. Svarbu surasti tinkamą perkraustymo įmonę, kuri galėtų suteikti jums visus reikiamus atsakymus.

BSC Removal – Tarptautinių perkraustymo paslauga kaip tiks Jums. Jūsų kelionė su „BSC Removal“ prasidės asmeniniu vieno iš mūsų perkraustymo ekspertų skambučiu Jums ar vizitu. Mes atliksime išsamią nemokamą apklausą ir tada, kartu bendradarbiaudami, sukursime unikalų Jūsų perkraustymo planą. Mūsų ekspertas nemokamai paskaičiuos ir pateiks Jums palankiausią pasiūlymą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus.
Mes pilnai koordinuosim visą perkraustymo eigą, kuri Jūsų pageidavimu gali apimti:
Pakavimo paslaugas
Visi Jūsų daiktai bus supakuoti mūsų patyrusios komandos, teikiant didžiausią dėmesį trapiems ir dūžtantiems daiktams. Jūsų turtas bus išsamiai aprašytas, sudarant perkraustomų daiktų sąrašą.
Transportavimą
Nepriklausomai nuo to kokiu būdu bus transportuojami jūsų daiktai- ar sausuma, jūra ar oru, mes užtikrinsime, kad jūsų daiktai keliautų saugiai.
Sandėliavimo paslaugas
Jei jūsų persikraustymas yra su fiksuotais išsikraustymo arba įsikraustymo terminais, mes galime jūsų daiktus saugiai pasandėliuoti. Turime sandėliavimo galimybes iki 1000m².
Iškrovimą/surinkimą
Mes galime ne tik iškrauti Jūsų daiktus, bet ir išpakuoti juos, surinkti bei išvežti visas panaudotas pakuotes perdirbimui.
Draudimą
Tarptautiniams kraustymams taip pat siūlome ir papildomą draudimą, kuris žalos atveju padengia visą apdraustų daiktų vertę.
Papildomai galime taip pat pasirūpinti:
Jūsų automobilio transportavimu
Naminių gyvūnų perkraustymu
Dokumentų tvarkymu

KĄ JŪS GAUNATE KRAUSTYDAMIESI SU BSC REMOVAL

100% PATIKIMUMĄ

PRISTATYMĄ LAIKU

SAUGŲ TRANSPORTAVIMĄ

GABENIMO KONTROLĘ