Paslaugos

Vietinis perkraustymas

Nesvarbu ar kraustotės mieste iš vienos vietos į kitą ar iš miesto į miestą Lietuvoje, „BSC Removal“ yra tam, kad galėtų Jums padėti padaryti tai greitai ir saugiai. Savo darbą atliekame kiekvieną savaitę, kiekvieną dieną, nebijome darbo bei mielai imamės sudėtingų projektų, nes mes mėgstame iššūkius !
Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės kraustosi į kitą rajoną ar į kitą miestą. Tai gali būti: naujos darbo perspektyvos, geresnio gyvenimo siekimas, arba tiesiog kraštovaizdžio keitimas.
Visada duodame savo klientams nemokamų patarimų, kaip sutaupyti persikraustant, siūlome konkurencingas kainas, esame lankstūs ir orientuoti į kliento poreikius.
Mūsų įmonės ekspertai yra pasiruošę padėti Jums persikraustyti be streso.
Biurų, ofisų, skyrių darbuotojai dažnai neturi nei laiko, nei žmogiškųjų resursų net ir labai paprastiems darbams – sukeisti spintas ar stalus vietomis, atlikti reikalingus vidinius persitvarkymus, atsivežti naujai įsigytą baldą ir jį surinkti arba pastatyti į tam skirtą vietą.
O gal tiesiog įmonėje ar name atliekamas remontas ir klientas laikinai nori atlaisvinti kelias patalpas? Mes tai galime pasiūlyti Jums.

Prisitaikydami prie klientų poreikio, mes teikiame ne tik pilno perkraustymo kompleksą, bet galime ir išskaidyti paslaugas pagal užsakovo pageidavimus ir pasiūlyti atskirus sprendimus, tokius kaip:

Pakavimo paslaugas
Visi Jūsų daiktai bus supakuoti mūsų patyrusios komandos, teikiant didžiausią dėmesį trapiems ir dūžtantiems daiktams. Jūsų turtas bus išsamiai aprašytas, sudarant perkraustomų daiktų sąrašą.
Transportavimą
Mes užtikrinsime, kad jūsų daiktai keliautų saugiai. Turime visas galimybes savo užsakovui pasiūlyti transporto priemones nuo mikroautobuso iki vilkiko su puspriekabe.
Sandėliavimo paslaugas
Jei jūsų persikraustymas yra su fiksuotais išsikraustymo arba įsikraustymo terminais, mes galime jūsų daiktus saugiai pasandėliuoti. Turime sandėliavimo galimybes iki 2000m².
Iškrovimą/surinkimą
Mes galime ne tik iškrauti Jūsų daiktus, bet ir išpakuoti juos, surinkti bei išvežti visas panaudotas pakuotes perdirbimui.
Draudimą
Vietiniams kraustymams taip pat siūlome ir papildomą draudimą, kuris žalos atveju padengia visą apdraustų daiktų vertę.

KĄ JŪS GAUNATE PASIRINKĘ  PERKRAUSTYMĄ SU BSC REMOVAL

100% PATIKIMUMĄ

DARBŲ ATLIKIMĄ LAIKU

SAUGŲ PERKRAUSTYMĄ

PROCESO KONTROLĘ